Müşavirlik


Bilindiği üzere ülkemiz enerji bağımlılığı konusunda son derece dışa bağımlı bir ülkedir. Ülkemizin enerji ihtiyacının nerdeyse dörtte üçünü dışarıdan karşılıyor olması onu sürdürülebilir ve rekabetçi bir ekonomi olmaktan uzaklaştırmaktadır. 

Bu da ülkemizin kalkınması açısından son derece olumsuz bir sonuç doğurmaktadır. Bu bağlamda Türkiye’nin her geçen gün artan enerji ihtiyacını karşılamak, kalite standartlarına uygun şekilde ilkelerinden şaşmadan konusunda uzman çalışanlarıyla yenilenebilir enerji kullanımını arttırmak, çevremizi korumaya katkıda bulunmak ve enerjide dışa bağımlılıktan kurtulmak hedefiyle Energy Baba Müşavirlik ve Mühendislik şirketimiz kurulmuştur.

Energy Baba; arazi ve çatı üzeri güneşe dayalı elektik üretim santrallerinin (GES) projelendirme aşamasından, anahtar teslimi kurulumuna kadar olan bütün aşamalarının mühendislik ve müşavirlik ihtiyacını başarıyla üstlenmektedir. Bununla birlikte yatırımcılarına işletmenin bürokratik aşamasından teknik aşamalarına kadar tüm kısımlarında uzman ve alanında deneyimli kadrosuyla çözümler sunmaktadır. Ayrıca işletmenin tesliminden sonra da bakım, onarım ve işletim hizmetlerimiz ile de yatırımcının her zaman yanında olmaya devam etmekteyiz.

Energy Baba ekibi olarak enerji alanında hizmet vermekle beraber, ülke ekonomisine de olumlu katkı vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. “Güneşimizi Hem Enerjiye Hem Kaliteye Dönüştürüyoruz”.

Enerji alanında dışarıya olan bağımlılığımızı en aza indirgemek için özellikle yenilenebilir enerji alanında tüketici veya yatırımcının her zaman uzman kadromuzla yanında olacağız. Bu alanda farkındalık yapmak ve sektöre yeni bir soluk ve heyecan katmanın peşindeyiz.